Wybierz język:
Termal
Producent grzejników łazienkowych

Jakość Ciepło Dekoracja

Oferujemy najnowsze rozwiązania wprowadzając do Państwa domów atrakcyjną stylistykę połączoną z profesjonalnym wykończeniem. Tylko najlepsze materiały sprawiają, że Nasze produkty są trwałe, bezpieczne i funkcjonalne.

Classic

Classic

Klasyka w najlepszej odsłonie. "Classic" to grzejnik, który urzeka swą prostotą oraz funkcjonalnością. Zbudowany jest z dwóch profili pionowych oraz poziomych profili rurkowych. "Classic" pasuje do każdej łazienki, bez względu na jej styl.

Patio

Patio

"Patio" jest uniwersalnym spsobem na dostarczanie ciepła. Dzięki standardowemu rozstawowi przyłączy 50 cm doskonale zastępuje starsze modele grzejników. Dzięki symetrycznej budowie może być montowany w dowolnej konfiguracji. Jego konstrukcja umożliwia suszenie i ogrzewanie reczników a dzięki wielofunkcyjnej stylistyce "Patio" z łatwością staje się gustowną częścią dowolnej łazienki.

Classic Plus

Classic Plus

Klasyka w najlepszej odsłonie. "Classic Plus" to grzejnik, który urzeka swą prostotą oraz funkcjonalnością. Zbudowany jest z dwóch profili pionowych oraz poziomych profili rurkowych. Dodatkowo posiada kilka wystających profilowanych rurek, dzięki którym osiąga większą moc grzewczą oraz idealnie nadaje się do suszenia i ogrzewania ręczników. "Classic Plus" pasuje do każdej łazienki, bez względu na jej styl.

Siedziba

Siedziba firmy Termal

Polityka jakości

Firma "TERMAL" Marchewka od 1991r. jest znanym producentem grzejników łazienkowych - suszarek, które mają wszechstronne zastosowanie w naszych domach. Kierując się długoletnim doświadczeniem i nowoczesnymi metodami produkcji zapewniamy najwyższą jakość produktu. Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz duży wybór produktów gwarantuje oryginalną ofertę rynkową i cenową. Jakość, terminowość, niezawodność, skuteczność, bardzo dobra organizacja pracy na wszystkich szczeblach organizacyjnych, bardzo wysoka wydajność pracowników - to atuty, które stanowią fundament sukcesów firmy "TERMAL".

Naszym celem nadrzędnym jest uzyskanie satysfakcji Klientów.

Politykę Jakości realizujemy poprzez:

  1. Prowadzenie systematycznego doskonalenia rozwiązań konstrukcyjnych i procesów technologicznych stosowanych w trakcie produkcji naszych wyrobów.
  2. Każdorazowe ustalanie i uzgadnianie wymagań Klientów.
  3. Dobór uznanych i zaufanych dostawców na zasadach wzajemnej współpracy.
  4. Realizowanie przez każdego pracownika zadań wyznaczonych Systemem Zarządzania Jakością.
  5. Systematyczne podnoszenie kwalifikacji pracowników.
  6. Stałe podnoszenie jakości oferowanych wyrobów, obsługi Klienta oraz warunków pracy.
  7. Ciągłe rozwijanie, doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością.

Za jakość w firmie odpowiadają wszyscy pracownicy. Wdrażając i utrzymując System Zarządzania Jakością według Normy ISO 9001:2000 potwierdzamy wiarygodność podejmowanych działań. Odpowiedzialność za nadzór nad realizacją Polityki Jakości ponosi Właściciel.
Aby temu sprostać wdrożyliśmy i będziemy doskonalić System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2000.